O nás

     Nabízíme kurzy pro maséry, rehabilitační pracovníky i širokou veřejnost. V zájmových a akreditovaných kurzech se seznámíte nejen se základními masážními technikami, ale i s pokročilými měkkými technikami uvolňujících nejen svalovou tkáň, ale i okolní fascie, které Vám otevřou dveře do světa profesionálních masáží a doslova Vás katapultují Vaše masáže na zcela novou úroveň. V odborných kurzech Vám pomůžeme k hlubšímu porozumění myofasciálním spoušťovým bodům a jejich řetězení a také Vás naučíme efektivní techniky pro jejich uvolnění, tak, aby jste byli schopni co nejrychleji a nejlépe pomoci svým klientům.

Nejbližší kurzy masáží

Proč s námi?

P

Kurzy jsou individuálně zaměřeny max 8 lidí minimálně 2 osoby

P

Vysoká odborná úroveň kurzu, skripta s popisem jednotlivých technik v ceně kurzu

P

Dlouholetá praxe s výukou masérských kurzů (od roku 2003)

P

V kurzech (spoušťové body) jsou vysvětleny nejmodernější postupy uvolňování spoušťových bodů tak jak jsou využívány po celém světě (zdroje: původní kurzy Dr. Perry, NAT techniky, Dr. Kuttner, myofasciální techniky – Anatomy Trains, reciproční inhibiční techniky).

P

Jednotlivé techniky jsou seřazeny do unikátních ošetřujících protokolů, které výrazně zefektivňují uvolnění jednotlivých spoušťových bodů a tím pozitivně působí na tělesný stav klienta.

Recenze zákazníků